niedziela, 24 maja 2015

Powitajmy Aiden'a!


Żyję w świetle, ale noszę z sobą mrok.

Data urodzenia: 2 listopada
Imię: Aiden
Pseudonim: ----
Wiek: 3 lata
Płeć:Basior
Charakter: No cóż można o nim powiedzieć? Żyje we własnym świecie, dość mrocznym, ale zawsze ma coś swojego. Nie garnie się do innych wilków, choć nowe znajomości nie przychodzą mu ciężko. Powiedzmy, że jest dość ciężko do zniesienia, irytujący. Uwielbia żartować,a le jego poczucie humoru jest dość specyficzne i nie każdemu owe żarty przypadają do gustu. Nie jest może jakiś bardzo zły, ale na pewno czasem zachowuje się podle i niestosownie. Ma swoje lepsze i gorsze dni, kiedy jest w złym humorze jest wstanie zaatakować każdego, no prawie. Ma honor, nie atakuje wader, ale też nie lata za nimi z odsieczą. Jest niedojrzały i z szukaniem drugiej połówki mu nie śpieszno, jakoś do tej pory nawet nie znalazł nikogo w swoim typie.
Basior może i potrafi być miły, ale jedynie dla przyjaciół, których nie ma. Bardzo ceni sobie honor i nie toleruje tchórzostwa, nie odmawia walki, ale tylko głupiec staną by z nim do walki. Podczas pojedynku jest bezlitosny i psychopatyczny. Nie ma litości dla przeciwnika, jest wstanie rozpruć mu żywcem brzuch po czym pożywić się jego wnętrznościami...
Stanowisko:Mag
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: szuka
Zakochany/na w: ---
Potomstwo: Brak
Żywioł: Purpura
Moce: Jego moce wiążą się z Purpurą. Rodzajem magii wykorzystującej wszystkie rodzaje ognia od tego zwykłego po błękitny. Jest on wstanie zapalić wszystko, dotknięciem zionięciem czy po prostu myślą, ma do dyspozycji kilka gatunków płomieni i każdy ma inne właściwości, których nie odkrywa przed wrogiem, póki nie chce go zabić.
Jego pazury są zaklęte i powodują bardzo dotkliwe obrażenia, ponieważ są przesiąknięte bardzo żrącym kwasem, toteż kilka zadrapań i przeciwnik zostaje strawiony do kości umierając bardzo bolesną i powolną śmiercią. Często w ciemności krążą wokół niego purpurowe płomienie rozświetlające mu drogę, jak i parzące wrogów.

Jego ogromnym talentem jest samo zapłon, ale nie takim normalnym ogniem tylko właśnie Purpurą. Ogień ten jest wypełniony kwasem, a jego dym odbiera mowę, jest ostry, a wdychanie dużej ilości powoduje śmierć. Oczywiście samo zapłon może się też odbyć z udziałem innego ognia, ale będzie on mniej skuteczny. Od czasu do czasu ciśnie w kogoś ognistą kulą (rodzaj zależy od otaczającego go terenu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz