poniedziałek, 25 maja 2015

Od Kerii do Rifftuen'a

Keria patrzyła jak ryba wierci się w pysku wilka. Był to na prawdę zabawny widok. Rifft marszczył nos i przymykał oczy gdy ryba starała się uwolnić. Wilczyca nie marnując czasu łapała kolnejne ryby wyrzucając je na brzeg. Po chwili podpłynęła do wilka który łapał kolejną rybę.
- Chodź upolowałam na kilka rybek, podczas gdy ty walczyłeś z tą silną upartą rybką. - Powiedziała Keria i wypłynęła na brzeg. - Masz jakiś pomysł?
- Na co? (Na obiad Winiary ^^)
- Nie wiem, na jakieś spacerki, przygody. Chcę iść tam gdzie jeszcze nie byłam. Chcę poznać tu wszystkie zakamarki. Walczyć z niedźwiedziami i potworami. - Powiedziała zadowolona, potrzebowała zajęcia gdzie będzie mogła się rozerwać. Podniosła się z ziemi i jak strzała pobiegła przez las. - Rifft rusz się! - Wymijała drzewa i krzaki jakby nie miała kręgosłupa. Drzewa które gęsto rosły niektórym by nieumożliwiały bieg, ale nie dla Kerii. Śmiało przemierzała gęsty las i nagle wbiegła na polanę. Teraz już truchtała coś śpiewającna cały głos. Radośnie spoglądała na świat chcąc aby każdy ją teraz mógł usłyszeć. Ona chciała przygód i zabaw... Teraz, musiała gdzieś iść, nie mogła się zatrzymywać. - Rifft trzymasz się jeszcze? - Krzyknęła i znów powróciła do śpiewania.

                                                             ~Rifft?~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz