Wadery


" Zwycięzca ma wielu przyjaciół, 
zwyciężony ma dobrych przyjaciół." 
Data urodzenia: 04. 06.
Imię: Miru
Pseudonim: Mir
Wiek: 3lata.
Płeć: Wadera
Charakter: Miru jest opiekuńcza. Uwielbia szczeniaki sama chciałaby mieć swoje. Miru jest przyjacielska i pomocna. W poprzedniej watasze wiele razy udowodniła, że jest godna zaufania. Jest pozytywna i zawsze stara się znaleźć rozwiązanie z trudnych sytuacji. Jednak od dawna jej rodzina boryka się z klątwą. Klątwa polega na tym, że w nocy COŚ nad nią panuję a ona nie może nic zrobić. Marzy aby znaleźć sposób na zerwanie tej klątwy.
Stanowisko: Opiekunka szczeniąt
Hierarchia: Omega
Partner:-
Zakochany/na w:-
Potomstwo:-
Żywioł: Życie
Moce: Żadnych nie odkryła."Bo grunt, to zawsze sobie pomagać."

Data urodzenia: 12 lipca.
Imię: Avalon
Pseudonim: Av.
Wiek: 3 lata
Płeć: Wadera
Charakter:  Avalon to miła, pomocna i wyrozumiała, choć nieustępliwa wadera. Często wpada w zachwyt nawet najmniejszym gestem. Av jednak nie lubi dużych tłumów i najlepiej czuje się w skromnym towarzystwie kilku wilków. Jest bardzo gadatliwa, co trzeba przyznać i uwielbia podróże. Zna wiele miejsc w pobliskich terenach, które zapierają dech w piersiach. Lubi tam chodzić i się wyciszać.
Stanowisko: Wyrocznia
Hierarchia: Zwykły Wilk.
Partner: -
Zakochany/na w:-
Potomstwo:-
Żywioł: Cień.
Moce:

  • Włada nad cieniami.
  • Może otworzyć portal prowadzący do krainy cieni, ale jest on bardzo wyczerpujący.Ja nic nie muszę. Ja ewentualnie mogę... 

Data urodzenia: 19 luty
Imię: Shannon
Pseudonim: Sha, Shann
Wiek: 3 lata
Płeć: Wadera
Charakter: Shannon to wadera energiczna i pełna życia. Lubi się śmiać i żartować. Jednak, gdy wymaga tego sytuacja, umie być spokojna i opanowana. Jest pomocna i życzliwa. Chętnie spędza czas z innymi wilkami z watahy. Jest uparta, nie zawsze chętnie będzie wykonywała dane jej polecenia. Zanim zdecyduje się przyznać komuś racje, zawsze mocno trzyma się swojego zdania. Ale nawet i ona miewa gorsze dni... Jest w tedy cicha i jakby nieobecna, nie zwraca szczegulnej uwagi na otaczający ją świat.
Stanowisko: Szpieg
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: Szuka
Zakochany/na w: -
Potomstwo: -
Żywioł: Ogień
Moce:
- Samozapłon
- Potrafi przywołać płomyki, które pomagają jej w walce


"Chcę być lepsza od samej siebie" 

Data urodzenia: 31.05
Imię: Spark
Pseudonim: Nie ma.. NARAZIE xd
Wiek: 4 lata
Płeć: Wadera
Charakter: Spark jest wyjątkowo ciekawska,ambitna i szczera do bólu. Nienawidzi gdy ktoś przeszkadza jej w danej czynności. Rzadko się nudzi, lubi wyzwania. Jej całe życie to wyścig- by osiągnąć jak najwięcej. Spark wykazuje też tendencję do hazardu. Nigdy nie odmówi zakładu. Nie znosi poniżania oraz wywyższania się innych wilków. Jest sprawiedliwa. Stara się także podnieść poziom swej przyjacielskości. Czasem jednak.. nie panuje nad emocjami. Boi się ciemności oraz wszystkiego co związane z cieniem i mrokiem.
Stanowisko: Sędzia
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: -
Zakochany/na w: -
Potomstwo: -
Żywioł: Elektryczność
Moce:
*Elektryczny Dotyk-Spark elektyzuje sama siebie, a stworzeni które jej dotknie zostaje sparaliżowane.
*Rażenie swą elektryczną mocą.
*Oświetlanie ciemności (raczej tej mocy nie używa bo nawet z nią boi się ciemności)
*Panowanie nad burzą i piorunami


 "Nie ganiaj za osobami... Bądź sobą! Rób swoje i pracuj ciężko, tak by zawsze móc spojrzeć w swoje odbicie i odczuć dumę za samego siebie!"
Data urodzenia: 23.04
Imię: Nutelle Green van Taravita the Limone
Pseudonim: Większość mówi na nią Limone z powodu koloru jej oczu. Jej prawdziwe imię to Nutelle Greem van Taravita. Często przedstawia się pełnym imieniem, lecz każe na siebie mówić albo Tara, albo Limone.
Wiek: 3 lata.
Płeć: Wadera
Charakter: Limone cechuje się szczególnie pewnością siebie i odwagą. Gdy się ją lepiej pozna jest roześmiana i zabawna, lecz dla obcych wredna i agresywna. Większość uważa że Tara jest nieobliczalna i ma wiele masek. Do młodych i szczeniaków zachowuje dystans i spokój, do starszych od siebie szacunek, ale też cwaniactwo, zaś dla tych w swoim wieku w pełni gotowa na walkę i zazwyczaj włącza agresor. Jest zawsze zdecydowana, wie czego chce. Bardzo mądra. Jej umysłem kieruje rozwaga, nie rzuca słów na wiatr. Zdarza jej się bardzo często być tajemniczą. Jej ulubionym zajęciem jest polowanie, chodź bywają zajęcia bardziej interesujące. Green należy do typu ruchowca, prawie zawsze musi mieć coś do roboty, w jej głowie roi się od szalonych pomysłów i zawsze dobrych rozwiązań. W swoim sercu zachowuje pełno wiary i nadziei, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Jest też dobrym strategiem, szybko obmyśla wszelkie prawie że idealne plany. Bardzo rzadko się zdarza by komuś patrzyła w oczy, zazwyczaj polega na swoim zmyśle słuchu. Prawie zawsze nosi czarny płaszcz który zakrywa ją niemal całą. Jest bardzo nieufna, na jej zaufanie trzeba porządnie zapracować. Bardzo kocha cięte riposty, jak i jest też ich mistrzynią. Nutelle to zwykła szara wilczyca, której raczej nikt nie pokocha. Czasem się zapomni i jest bardzo miła, ale to zależy od sytuacji w jakiej się znajduje. Nie boi się oddać życia za bliską osobę, jest gotowa bronić nawet wszystkich, bardzo odporna fizycznie, lecz niestety wrażliwa.
Stanowisko: Łowca
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: Haha! Wbrew losowi...
Zakochany/na w: "Jedyne co bym chciała to to by ktoś rozpuścił lód w moim sercu, uciekł ze mną gdzieś daleko i pokochał moje niedoskonałości..."
Potomstwo: Nope.
Żywioł: Ciemność
Moce: kontrolowanie ciał, zmiana w pole magnetyczne, powracanie do czyjejś przeszłości, krzepnięcie krwi, zadawanie bólu po przez wypowiedzenie zaklęcia.
Data urodzenia: 01.12
Imię:Aria(Ari)
Pseudonim: ----
Wiek: 3 lata
Płeć: Wadera
Charakter: Ari jest realistką, ale nie brak jej optymizmu. Zraża uśmiechem i dobrym humorem wszystko i wszystkich. Ona i jej dziwne pomysły dają radę każdemu problemowi i sytuacji. Wybrnęła już z bardzo licznych dziwnych i groźnych sytuacji dzięki pomysłowości. Jest odważna na swój sposób - nie boi się agresywnego wilka czy innego potwora, ale pająk jest zły i chce ją zabić.
Jest bardzo aspołeczna, poznawanie nowych wilków jest fu, straszne złe i nie wiadomo co. Nie potrafi zacząć rozmowy, przy nowych wilkach jest speszona i na pewno nie będzie sobą. Nie pyta się nawet o drogę, więc często błądziła, teraz już nauczyła się poruszać po terenie bez wskazówek czy wyznaczonej drogi bo przecież jakby się zapytała to wilk by ją zjadł.
Przy przyjaciołach potrafi być otwarta i zabawna. Pokazuje swoją osobowość i zachowuje się bardzo swobodnie. Pokazuje swoją lepszą osobowość - lepszą?
Niestety wadera posiada drugą niezbyt ciekawą osobowość. Patrzenie na brutalną i krwawą śmierć swojej rodziny, bezsilność i sparaliżowanie strachem - taką atrakcję zapewnił jej wujek Śmierć. Miała stać się odporna na krzywdę innych, zabijać z zimną krwią - Czy się udało? Nie wiadomo, jednak jako jedyna z rodu posiada czarną krew...
Zapewniło jej to kilka psychopatycznych cech.
Stanowisko: Szamanka
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: Szuka...
Zakochany/na w: ----
Potomstwo: Brak
Żywioł: Śmierć
Moce: Została obdarzona mocami po wuju, więc są one dość silne. Jej największą mocą jest podróż do świata swojego wujka, świata umarłych - coś jak Hades. Może tam rozmawiać ze zmarłymi, ale niestety nie potrafi odnaleźć tam swojej rodziny, oprócz rzecz jasna wujka Mortem, który tam mieszka... Została obdarzona mocą przyzywania dusz i cieni z zaświatów, które pomagają jej w walce lub z nią rozmawiają, tylko wtedy wygląda dość dziwnie, ponieważ inni ich nie widzą... Jej krew, czarna, gęsta maź jest bardzo silną trucizną zdolną powalić dorosłego tygrysa, wystarczy, że przeciwnik ją ugryzie i pada kilka minut później bolesną śmiercią. Spod jej łap może wydobywać się czarny dym, smog niczym z wulkanu, wypełniony popiołem. Wystarczy jeden oddech i zapada się w śpiączkę na kilka dni (Ari oczywiście jest odporna). Potrafi przemienić się w cień i jako cień podróżować, nie można jej wtedy zranić, ale ona również nie ma możliwości zranienia przeciwnika. ostatnią i najgorszą według niej mocą, której z chęcią by się pozbyła jest... No właśnie, nie ma to nawet nazwy, ale wuj czasem przesyła jej obraz umierającego lub zagrożonego śmiercią wilka. Mała szansa jest na to, że może to uratować komuś życie, ale raz jedyny raz się sprawdziła. Moc ma też możliwość połączenia myśli dwóch wilków...Nie patrz na innych, bądź sobą! 
Data urodzenia: 8 października 
Imię: Kiara
Pseudonim: Kii, Kija, Wichura Galakty
Wiek: 3 lata
Płeć: wadera
Charakter: to dosć skomplikowana wadera, na początku jest nie ufna i podejrzliwa może trochę wredna. Dla znajomych jest miła i zawsze pomocna, odważna i zadziorna. Jest wstanie oddać życie dla przyjaciół i znajomych, jest trochę roztrzepana myśli o jednym, robi drugie a mówi trzecie. Dla wrogów jest bezlitosna, wredna i wkurzająca. Nie radzę zachodzić jej za skure, wygląda na delikatną ale wcale taka nie jest. Cechuje ją wytrzymałość i szybkość. Jest dość silna, wszędzie jej pełno, rozpiera ją energia. Czasami lubi usiąść i pomarzyć.
Stanowisko: szpieg
Hierarchia: zwykły wilk
Partner: brak
Zakochany/na w: nikt
Potomstwo: brak
Żywioł: niebios
Moce:
•super słuch
•widzi i modyfikuje fale dziwiękowe
•wywołać wiatr i tornado
•zmienić się w wilka galaktyki
jako wilk galaktyki:
•manipulować gwiazdami
•gwiezdny pył: ta moc ma różne rodzaje które służą do różnych rzeczy
•gwiezdna mgła: tylko ona potrafi coś przez nią widzieć
•może ,,zrobić" wokół siebie miniature kosmosu

Jako wilk Galaktyki:

"Dopiero późną nocą, przy szczelnie zamkniętych oknach, gryziemy z bólu ręce." 

Data urodzenia: 29 Luty (urodzona w roku przestępnym) 
Imię: Blurr 
Pseudonim: --- 
Wiek: 2 lata 
Płeć: Wadera 
Charakter: Blurr sama w sobie jest dość specyficzną waderą. Gdybyś dał jej do wyboru odpowiedź "a" lub "b", wybrałaby "c" co jest tylko dowodem jej porywczości, zmienności i nieprzewidywalności w charakterze. W stosunku do innych często bywa oschła. Życie nauczyło ją trzymać wszystkich na dystans, gdyż spotkała już wiele fałszywych osób. Teraz staranniej dopiera przyjaciół, albo przynajmniej się stara. Choć próbuje oddzielić się od całego świata grubym murem jest miła, albo raczej stara się tworzyć takie pozory. W towarzystwie... Z pewnością potrzeba wiele czasu by przekonać ją do siebie. Procedura łamania pierwszych barier jest dość nurtująca. Sama wadera, uważa, że to wszyscy powinni lgnąć do niej, a nie na odwrót. Tak się złożyło, że w tłumie ma bardzo wysokie mniemanie o sobie, co jest zupełnym przeciwieństwem tego jak zachowuje się zostawiona sama sobie. Po bliższym kontakcie może nas niemało zaskoczyć. O, tak. Blurr to stworzenie, które naprawdę potrafi się popisać. Ma duże poczucie humoru, a choć nie przepada za swoim uśmiechem - lubi się śmiać. Przede wszystkim jest odpowiedzialna za swoje głupoty. Nie boi się ryzyka, nie czuje upokorzenia. Irytująca? Z pewnością. Bezpośrednia? W ogromnym stopniu. Nienawidzi kłamstwa mimo iż sama od lat kłamie jak z nut i nic sobie z tego nie robi. Jest inteligentna i przebiegła, co może imponować lub też odpychać. Znakomity strateg, potrafi myśleć logicznie i przewidzieć zachowanie przeciwnika. Pewna siebie, swobodna, nic nie jest w stanie jej skrępować, złamać czy rozszyfrować. Nasuwa się jedno pytanie, czy ma ona inne oblicze? Owszem ma, jednak należy się zastanowić czy jest się na tyle dziwnym, by chcieć ją w pełni poznać... 
Stanowisko: Szamanka 
Hierarchia: Zwykły wilk 
Partner: "Szukam czy nie... i tak nie mam wpływu na uczucia swoje i innych..." 
Zakochana w: --- 
Potomstwo: --- 
Żywioł: Nieznany, choć prawdopodobnie powiązany z elektrycznością 
Moce: Nieodkryte póki co. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz