środa, 27 maja 2015

Od Spark Cd Aidena

Wskoczyłam na Grover'a i rozkazałam mu by szedł za Aidenem.
-Twój wewnętrzny i jakże wspaniały ogień nie zgaśnie od czegoś tak popspolitego jak woda?- Prychnęłam ironicznie. Odzpowiedzi nie uzyskałam.
*Grover leć. Zrobimy żart naszemu nowemu koledze. Niech doceni też potęgę pioruna..* Uśmiechnęłam się a Grover rozłożył skrzydła gotów do lotu. Zgodzie z planem przelecieliśmy na ognistym baiosem po cichu, tak by nas nie zauważył.
~~~~~~~~
Spark czekała w jeziorze elektryzując swoje ciało. Woda, jako iż doskonale przewodzi prąd pod wpływem wadery zaczęła wirować i się iskrzyć. Słysząc rozmowę Pyro i Aidena umknęła w krzaki zostawiając wodę pod niskim aczkolwiek zawsze jakimś napięcciem. Aiden wmaszerował szybko do wody i tak też z niej wypadł.
- Ałaaaa..!- Zawołał i stanął na brzegu. Pyro patrzył się na niego zdziwiony
- Efekt uboczny prądu. Sparaliżowanie. Jesteś odporny na ogień więc w jakimś stopniu na elektryczność też.- Zmarszczylam brwi. - Po prostu odczujesz mrowienie i kilkuminutowy paraliż, postarałam się by nie bolało. - Rzekłam i roześmiałam się widząc jak Aiden stoi nieruchomo w śmiesznej pozie. Po chwili roześmiał się także Grover a po nim Pyro.
Aiden?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz