Basiory


Head Admin

"Nic nie jest niemożliwe."

Data urodzenia: 9 kwietnia.
Imię: Greil
Pseudonim: -
Wiek: 4 lata.
Płeć: Basior.
Charakter: Greil jest miłym oraz pomocnym wilkiem. Ma ogromne poczucie humoru, ale pod tą maską kryje swoje tajemnice, które nie sposób rozgryźć. Basior ten potrafi wymienić swoje wady oraz zalety. Nie należy do przemądrzałych wilków i jest z tego zadowolony. Nie cierpi, gdy ktoś gnębi słabsze od siebie istoty. Można powiedzieć, że jest też całkiem inteligentny. Ma w sobie coś z romantyka, ale ukrywa to bardzo, ale to bardzo głęboko. Nie lubi walczyć i zwykle odmawia, ale w obronie jest zdolny stawić się na pojedynek. Greil ma swoje ciemne, jak i jasne strony, które ujawniają się w różnych sytuacjach.
Stanowisko: Kamuflażysta
Hierarchia: Basior Alpha I
Partner: -
Zakochany/na w: -
Potomstwo:-
Żywioł: Wiatr
Moce:

  • Włada wiatrami. 
  • Może stworzyć tornado,  a nawet nad nim panować.
  • Potrafi latać.
 "wygrywają ci co wieżą, a przegrywają ci którzy nie wierzą w siebie i swoje moce"

Data urodzenia: 1 stycznia
Imię: Rifftuen
Pseudonim: Rifft
Wiek: 3,5
Płeć: basior
Charakter: Rifft to poważny, odważny i szczery wilk. Nie lubi wilków w typie " nie nie zorbie bo to nudne czy głupie" bo po to trzeba żyć aby próbować nowych rzeczy! Rifften nie jest chamem, rozmawia z waderami tak samo jak z basiorami. Tak, Rifft jest romantykiem i dobrze mu z tym idzie na dodatek ma ogromne poczucie humoru. Jak nikogo nie ma lubi pobawić się z szczeniakami no a kto nie lubi? Rifft nie zbyt lubi walczyć ale jak ktoś go nieźle wnerwi to może oberwać mu głowę i uszy.
Stanowisko: Dowódca Wojsk
Hierarchia: Zwykły Wilk
Partner: brak
Zakochany/na w: brak
Potomstwo: brak
Żywioł: ogień
Moce:
  • Telepatia 
  • Teleportacja 
  • Tornado z ognia 
  • Zmiana wyglądu 
  • Zabicie przez wzrok 


 Odrzuć smutek. Wykorzystaj wszystko i wszystkich aby osiągnąć swój cel.
Data urodzenia: 25.06
Imię: Shiki
Pseudonim: ---
Wiek: 4 lata.
Płeć: Basior.
Charakter: Jaki jest Shiki? To ktoś kto dowiaduje się o wszystkim jako pierwszy. Ktoś kto będzie wiedział o Tobie wszystko choć widzicie się po raz pierwszy. To mistrz w zdobywaniu wszelkich informacji i ktoś kto jest w tym równie dyskretny co podmuch wiatru. Shikiego ciężko jest spotkać, szukać go nie warto, pewnie wpadniecie na siebie w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczy być cierpliwym. Cechuje go stoicki spokój. Na ogół wszystkich traktuje jednakowo podle, jednak czasem można doświadczyć przebłysku jego sympatii. Shiki to urodzony kanciarz. Kłamca. Oszust. Zdrajca. Intrygant i on sam jeden wie co jeszcze. Patrzy na wszystkich z góry i na pewno wielu uznałoby go za zadumanego w sobie. Nie przywiązuje się do niczego. Raczej nie jest trudno się z nim dogadać, jest dość bezpośredni. Na Shikiego jak na każdego jest sposób, do niego po prostu trzeba mieć podejście.
Stanowisko: Łowca
Hierarchia: Zwykły wilk.
Partner: ---
Zakochany/na w: ---
Potomstwo: ---
Żywioł: Noc.
Moce:
* Przemiana w kruka.
* Wyczuwanie obecności innych wilków.
* Nekromancja.


 ,,Wczoraj śmiali się z moich marzeń ,dzisiaj bezczynnie patrzą jak je spełniam’’


Data urodzenia: 28 styczeń
Imię: Tyon
Pseudonim: Brak.
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Charakter: Jest przyjacielski i zabawny. To odważny basior, gotów poświęcić życie za członka watahy. Czasami agresywny i brutalny.
Stanowisko: Wojownik
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: Szuka
Zakochany w: Chyba nikim...
Potomstwo: Brak.
Żywioł: Burza
Moce:
- Rażenie prądem poprzez dotyk
- Przewidywanie, kiedy nastąpi burza
- Wywołanie burzy


"Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu."


Data urodzenia: 13 kwiecień
Imię: Rhydian
Pseudonim: Rai
Wiek:4
Płeć: basior
Charakter: Rhydian to miły basior dla członków watahy,lecz dla wrogow jest bardzo agresywny.Mimo to jest także romantyczny i towarzyski.
Stanowisko:Opiekunowie szczeniąt
Hierarchia:
Partner: czy ktoś go pokocha?
Zakochany/na w:-
Potomstwo:-
Żywioł: żywioł podobno może być to woda
Moce: na razie nie od kryte
 Nig­dy nie można się poddawać 
trze­ba wal­czyć, wal­czyć i jeszcze raz walczyć 
aż życie się sa­mo podda. 


Data urodzenia: 31 grudzień
Imię: Hikaru
Pseudonim: Haru
Wiek: 3,5
Płeć: Basior
Charakter: Jest to wilk odważny i pewny siebie.. Jednak jak go poznasz jest miły, ale zachowuje ostrożność.. Jest samotnikiem.. Kocha siedzieć sam nad jeziorem i rozmyślać.. Takze jest romantyczny. Czuje się nieswojo w towarzystwie innych wilków.. Jest też silny fizycznie, ale łatwo go zranić psychicznie..
Stanowisko:
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner:
Zakochany/na w: Jest taka jedna..
Potomstwo: On i szczeniaki? Nie wyobraża sobie tego..
Żywioł: Śmierć
Moce:
~Rozmawianie z duszami
~Odwiedzanie zaświatów
~ Widzi przyszłość i przeszłość
~Kontrolowanie umysłu i ciała
~ Tworzenie bardzo gęstej czarnej mgły
~ Chodzi bezszelestnie


"Żyj tak, jakby każdy twój dzień miał być ostatnim - w końcu okaże się, że miałeś rację."


Data urodzenia: 10 Czerwiec.
Imię: Clint.
Przezwisko: Cli.
Wiek: 3 i pół.
Płeć: Basior.
Charakter: Clint to odważny i lojalny basior. Dzięki swojemu sprytowi umie sobie radzić w trudnych sytuacjach. Jest spokojny, ale lepiej go nie drażnić. Jest najlepszy w strzelaniu z łuku, bardzo zwinny i szybki, celnie strzela, jest również snajperem, umie świetnie walczyć.
Stanowisko: Łucznik.
Hierarchia: Zwykły wilk.
Partner: Brak/Szuka.
Zakochany w : Taka jedna, miłą wadera...
Potomstwo: Brak.
Żywioł: Powietrze.
Moce:
- władanie nad wiatrem
- latanie bez skrzydeł (dzięki wiatrowi)


Żyję w świetle, ale noszę z sobą mrok.

Data urodzenia: 2 listopada
Imię: Aiden
Pseudonim: ----
Wiek: 3 lata
Płeć: Basior
Charakter: No cóż można o nim powiedzieć? Żyje we własnym świecie, dość mrocznym, ale zawsze ma coś swojego. Nie garnie się do innych wilków, choć nowe znajomości nie przychodzą mu ciężko. Powiedzmy, że jest dość ciężko do zniesienia, irytujący. Uwielbia żartować,a le jego poczucie humoru jest dość specyficzne i nie każdemu owe żarty przypadają do gustu. Nie jest może jakiś bardzo zły, ale na pewno czasem zachowuje się podle i niestosownie. Ma swoje lepsze i gorsze dni, kiedy jest w złym humorze jest wstanie zaatakować każdego, no prawie. Ma honor, nie atakuje wader, ale też nie lata za nimi z odsieczą. Jest niedojrzały i z szukaniem drugiej połówki mu nie śpieszno, jakoś do tej pory nawet nie znalazł nikogo w swoim typie.
Basior może i potrafi być miły, ale jedynie dla przyjaciół, których nie ma. Bardzo ceni sobie honor i nie toleruje tchórzostwa, nie odmawia walki, ale tylko głupiec staną by z nim do walki. Podczas pojedynku jest bezlitosny i psychopatyczny. Nie ma litości dla przeciwnika, jest wstanie rozpruć mu żywcem brzuch po czym pożywić się jego wnętrznościami...
Stanowisko: Mag
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: szuka
Zakochany/na w: ---
Potomstwo: Brak
Żywioł: Purpura
Moce: Jego moce wiążą się z Purpurą. Rodzajem magii wykorzystującej wszystkie rodzaje ognia od tego zwykłego po błękitny. Jest on wstanie zapalić wszystko, dotknięciem zionięciem czy po prostu myślą, ma do dyspozycji kilka gatunków płomieni i każdy ma inne właściwości, których nie odkrywa przed wrogiem, póki nie chce go zabić.
Jego pazury są zaklęte i powodują bardzo dotkliwe obrażenia, ponieważ są przesiąknięte bardzo żrącym kwasem, toteż kilka zadrapań i przeciwnik zostaje strawiony do kości umierając bardzo bolesną i powolną śmiercią. Często w ciemności krążą wokół niego purpurowe płomienie rozświetlające mu drogę, jak i parzące wrogów.

Jego ogromnym talentem jest samo zapłon, ale nie takim normalnym ogniem tylko właśnie Purpurą. Ogień ten jest wypełniony kwasem, a jego dym odbiera mowę, jest ostry, a wdychanie dużej ilości powoduje śmierć. Oczywiście samo zapłon może się też odbyć z udziałem innego ognia, ale będzie on mniej skuteczny. Od czasu do czasu ciśnie w kogoś ognistą kulą (rodzaj zależy od otaczającego go terenu)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz