sobota, 23 maja 2015

Powitajmy Limone!


 "Nie ganiaj za osobami... Bądź sobą! Rób swoje i pracuj ciężko, tak by zawsze móc spojrzeć w swoje odbicie i odczuć dumę za samego siebie!"
Data urodzenia: 23.04
Imię: Nutelle Green van Taravita the Limone
Pseudonim: Większość mówi na nią Limone z powodu koloru jej oczu. Jej prawdziwe imię to Nutelle Greem van Taravita. Często przedstawia się pełnym imieniem, lecz każe na siebie mówić albo Tara, albo Limone.
Wiek: 3 lata.
Płeć: Wadera
Charakter: Limone cechuje się szczególnie pewnością siebie i odwagą. Gdy się ją lepiej pozna jest roześmiana i zabawna, lecz dla obcych wredna i agresywna. Większość uważa że Tara jest nieobliczalna i ma wiele masek. Do młodych i szczeniaków zachowuje dystans i spokój, do starszych od siebie szacunek, ale też cwaniactwo, zaś dla tych w swoim wieku w pełni gotowa na walkę i zazwyczaj włącza agresor. Jest zawsze zdecydowana, wie czego chce. Bardzo mądra. Jej umysłem kieruje rozwaga, nie rzuca słów na wiatr. Zdarza jej się bardzo często być tajemniczą. Jej ulubionym zajęciem jest polowanie, chodź bywają zajęcia bardziej interesujące. Green należy do typu ruchowca, prawie zawsze musi mieć coś do roboty, w jej głowie roi się od szalonych pomysłów i zawsze dobrych rozwiązań. W swoim sercu zachowuje pełno wiary i nadziei, nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Jest też dobrym strategiem, szybko obmyśla wszelkie prawie że idealne plany. Bardzo rzadko się zdarza by komuś patrzyła w oczy, zazwyczaj polega na swoim zmyśle słuchu. Prawie zawsze nosi czarny płaszcz który zakrywa ją niemal całą. Jest bardzo nieufna, na jej zaufanie trzeba porządnie zapracować. Bardzo kocha cięte riposty, jak i jest też ich mistrzynią. Nutelle to zwykła szara wilczyca, której raczej nikt nie pokocha. Czasem się zapomni i jest bardzo miła, ale to zależy od sytuacji w jakiej się znajduje. Nie boi się oddać życia za bliską osobę, jest gotowa bronić nawet wszystkich, bardzo odporna fizycznie, lecz niestety wrażliwa.
Stanowisko: Łowca
Hierarchia: Zwykły wilk
Partner: Haha! Wbrew losowi...
Zakochany/na w: "Jedyne co bym chciała to to by ktoś rozpuścił lód w moim sercu, uciekł ze mną gdzieś daleko i pokochał moje niedoskonałości..."
Potomstwo: Nope.
Żywioł: Ciemność
Moce: kontrolowanie ciał, zmiana w pole magnetyczne, powracanie do czyjejś przeszłości, krzepnięcie krwi, zadawanie bólu po przez wypowiedzenie zaklęcia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz